10. oktobra vakarā par godu Garīgās veselības dienai SAJŪTU LĀDE kopā ar jogas pasniedzēju un terapeiti Agnesi Guļāni mīļi aicināja visus uz bezmaksas nodarbību par jogas piedāvātajām iespējām garīgās veselības stiprināšanā un savas pašsajūtas uzlabošanā.
Uz nodarbību bija pulcējušās vairāk kā 30 dāmas dažādos vecumos, lai uzzinātu ko vairāk par jogu. Nodarbības laikā tika pārrunāti dažādi veidi, kā mēs varam mainīt noskaņojumu, iemācīties vadīt savas emocijas, nomierināties, vai uzlabot koncentrēšanās spējas. Dažādas tehniskas izmēģinājām arī praktiski uz vietas, lai dalībnieki tās turpmāk paši var praktizēt mājās. Pasniedzēja aicināja visus kopīgi padomāt par savu un līdzcilvēku veselību – ne tikai fiziskajiem veselības rādītājiem, bet dzīves kvalitāti kopumā.
Pēc nodarbības sekoja arī dažādi apmeklētāju jautājumi. Sveču gaismā malkojām siltu tēju, ēdām gardas uzkodas un baudījām lielisku vakaru!
Nodarbība notika SAJŪTU LĀDES jaunajās telpās Pasta ielā 11, 2.stāvā. Ieeja atrodas Meža ielas pusē. Jogas skolotāja Agnese Guļāne vada jogas studiju Rīgā URBAN YOGA un pasniedz Kundalinī jogas nodarbības sievietēm arī pie mums SAJŪTU LĀDĒ. Nodarbības notiek trešdienu vakaraors plkst. 18:10. Plašāks info par nodarbībām lasāms šeit: http://sajutulade.lv/2014/09/18/kundalini-joga-sievietem-es-esmu/
Līdzīgas bezmaksas nodarbības SAJŪTU LĀDE tukumniekiem rīkos arī turpmāk! Par visu aktuālo informāciju aicinām sekot līdzi mājas lapā, uzzināt zvanot pa tālruni 29 299 433 vai rakstot uz sajutulade@sajutulade.lv.
Tēmas: bezmaksas joga nodarbība sieviete Tukums
